Q-Rune

Zvonek nebo zvonkové tablo je mnohdy jediným kontaktním bodem mezi lidmi vně a uvnitř budovy. O to důležitější je udržet jej aktuální a funkční. Na trhu je řada moderních řešení, ale když se na využívání zvonku podíváte ze dvou směrů – z pohledu uživatele objektu a návštěvníka, vyjde najevo, že každý vlastně vyžaduje jiný výsledek, jinou funkci. Právě proto spatřil světlo světa unikátní digitální systém pro přístup do objektů Q-Rune.

Ať už máte klasický zvonek, nebo zvonek s komunikátorem, je zásadní otázkou, zda se s vámi spojí návštěvník, když nejste v objektu. Tedy zda dojde k naplnění hlavní funkce dveřního zvonku – k propojení.

S Q-Rune tato obava odpadá. Návštěva se s uživatelem spojí, ať je v objektu nebo například na druhé straně světa. Anonymně, bezpečně a bez zanechání jakýchkoliv citlivých dat obou stran.

Myšlenka Q-Rune je vcelku jednoduchá: místo hledání jména na klasickém zvonkovém tablu si návštěvník jednoduše načte pomocí mobilního zařízení unikátní QR kód umístěný u vchodu do objektu, přes který si následně zobrazí digitální, a navíc stále aktuální, zvonkové tablo na mobilním zařízení.

Je přitom jedno, zda se jedná o rozsáhlý areál s mnoha objekty, komplex se čtyřmi sty bytovými jednotkami, nebo o rozsáhlou administrativní budovu – příchozí si zkrátka vybere přesně tu osobu, kterou chce kontaktovat.

Příjemců pro přijetí zvonění může být definováno více najednou. Výrazně se tak zvyšuje šance na propojení s návštěvníkem i v případě, že nikdo „není doma“ a odbavení může provést více členů domácnosti nebo kanceláře. Současně lze u větších objektů hovořit s několika návštěvníky najednou, což klasické zvonkové terminály zpravidla neumožňují.

Jaké další výhody systém Q-RUNE nabízí? Proč jej oceňují developeři při výstavbě nových objektů?

Přečtěte si více na webových stránkách produktu (odkaz na https://www.q-rune.com) nebo nás pro bližší informace kontaktujte napřímo.

Zpět na výpis ostatních řešení