Návrh elektroniky a HW

CERTICON nabízí vývoj kompletního produktu zahrnujícího elektronický hardware a software od návrhu a konstrukce prototypu až po zavedení do sériové výroby. CERTICON nabízí svým zákazníkům jak vývoj produktu tak konzultace. Kompetence HW & ASIC týmu společnosti CERTICON jsou:

Návrh a konzultace integrovaných obvodů
Potřebujete navrhnout integrovaný obvod, ale máte nedostatek zkušených návrhářů? Žádný problém, CERTICON nabízí vynikající experty, konzultace a know-how.
Pracujete v oblasti návrhu a vývoje integrovaných obvodů? Provádíme nezávislé rozbory chyb, navrhujeme jejich řešení a zajišťujeme odborné konzultace s našimi předními experty.

Návrh embedded systémů
Chcete rozšířit nebo modernizovat svojí produktovou řadu, ale Vaše hlavní odborná způsobilost není v návrhu elektronického hardware? Můžeme Vám pomoci. CERTICON má mnohaleté zkušenosti s návrhem tzv. cost oriented embedded systémů (minimalizace materiálových a výrobních nákladů). Počínaje dneškem může Váš produkt komunikovat přes internet, ukládat zaznamenaná data a nabídnout další rozšířené funkce Vašemu zákazníkovi.

Přezkoušení (verifikace) elektronického obvodu
Máte prototyp elektronického obvodu společně s jeho specifikací? CERTICON má k dispozici plně vybavené pracoviště k ověření funkčnosti elektronických obvodů. Můžeme měřit vše od čipu po hybridní obvod.

Polovodičové produkční testy
Společně s firmou Teradyne, Inc., největším dodavatelem polovodičového testovacího vybavení pro RF, analogové a smíšené analogové-digitální technologie, se CERTICON účastní návrhu produkčních testů. Naši inženýři vyvíjejí zejména testovací programy (VBT - Visual Bacis for Tests) pro FLEX zařízení, které umí testovat více čipů paralelně. Více informací o tomto zařízení a řešeních firmy Teradyne, Inc. naleznete na http://www.teradyne.com.

Více také v dokumentu Electronic and Hardware Design whitepaper
 Zobrazit PDF